Gentle Age
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Grįžkime į viduramžius.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nuomonės apie forumą

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Damon Hill

Damon Hill


Postai : 847
Mane pūkuoja : 59
Join date : 2011-07-26

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyAntr. 08 02, 2011 12:29 pm

Taigi, profilyje netrinu, norit rašot norit ne. Bet čia ateinat , atnešat subiniuką ir pasireiškiat :D
Atgal į viršų Go down
https://gentleage.forumlt.com
Damon Hill.
i want to kill the hottest person alive, but damn...suicide is a crime.!
Damon Hill.


Postai : 326
Mane pūkuoja : 7
Join date : 2011-07-30

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyAntr. 08 02, 2011 12:39 pm

tai vat. Norėjau siaubingai, siaubingai pagirt Christ-Gerdą už visas pastangas forumą populiarint ir daryt jį aktyvų. Šaunuolė. kuo toliau tuo labiau man čia patinka. O dabar dėl žmonių, jūs esat vieni fainiausių, linksmiausių ir draugiškiausių mano virtualioj erdvėj sutiktų žmonių. Visi jūs esat OSOM! Aš labai, labai tikiuos, kad niekas neapleis šito forumo ir dar ilgai galėsim pjaut vieni kitus, švęst ir t.t.
Atgal į viršų Go down
Damon Hill

Damon Hill


Postai : 847
Mane pūkuoja : 59
Join date : 2011-07-26

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyAntr. 08 02, 2011 12:41 pm

Awwww dėkui, aš ir tikiuos kad šis forumas neapsileis o eis pirmyn :D


Paskutinį kartą redagavo Damon Hill, Antr. 11 15, 2011 3:47 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
https://gentleage.forumlt.com
Ema Forks.
i'm queen, of my own life.
Ema Forks.


Postai : 183
Mane pūkuoja : 2
Join date : 2011-08-02

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyTr. 08 03, 2011 10:37 pm

Gerai, kadangi jau užsivežiau, tai parašysiu . Visų pirma čia verta registruotis, nes čia nėra taip, kaip kituose forumuose, kad prieš registraciją visur prirašyta "registruokis, nes čia draugiški visi" ir pnš, o prisireginus ten net nepasisveikina nei vienas, o va čia yra atvirkščiai visi draugiųki, neskirsto žmonių ir adminų ir šiaip visada rasi čia su kuo pasikalbėt, susitikti ir panašiai. Ypatingai norėčiau išskirt Damoną, Christabellę, Adrianną, Elleną, nes dabar jųs man vieni nerealiausių žmogučių. Ačiū kad tokie faini esat. Esu be galo dėkinga sau kad čia užklydau ir daaabar man čia labai patinka.
Dar kai kas, myliu šitą forą nes čia visi bepročiai kurių gavose knibžda idėjos gali jas reazliuoti, tarkim sugalvojau kad norėčiau padaryti kokį karą, susiradau tam tikrą temą ir radau sąjungininkų, o ne kaip kitur ' aai ne' arba 'gal vėliau' pasako. tai žodžiu. :))
Myliu visus. : **
Atgal į viršų Go down
Damon Hill

Damon Hill


Postai : 847
Mane pūkuoja : 59
Join date : 2011-07-26

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyKv. 08 04, 2011 10:54 am

Awwwwwww, ačiūūū už tokią gerą nuomonę, Benai,or Ema, tu ir esi žiauriai nerealus žmogutis, ir labai gera skaityti kad tau čia patinka, labai džiaugiamės kad čia užklydo toks fainas žmogus kaip tu, Tave ir labai myliuuuu!! :****** Surprised
Atgal į viršų Go down
https://gentleage.forumlt.com
Elena Russel
do you believe in love at first sight or should i walk by again?
Elena Russel


Postai : 357
Mane pūkuoja : 13
Join date : 2011-08-01

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyKv. 08 04, 2011 11:04 am

Laikas ir man prasitratint pro šią temą.. taigi, žinoma šitas forumas neišpopuliarėjo šviesos greitumu, bet jeigu greit kilsi, tai ir greit pulsi argi ne? (sun) Ir manau jo populiarėjimas tęsis ir tęsis, žmonių vis daugės ir daugės. Nes visi atėję į forumą iškarto būna šiltai priimami, ko tikrai negalėčiau teigti apie tuos forumus kuriuose 50 narių ir nė vienas nepasveikina atvykus, bei turi sėdėt forever alone.
Taigi visiem jau aišku, kad šitas forumas yra labai draugiškas, o man asmeniškai jis yra draugiškiausias iš visų kuriame buvus esu. Beto norėčiau pagirti adminus, kad neįsivaizduoja savęs dievais ir nedaro nesamonių ir nemano, kad viskas turi būti tik pagal juos kaip kituose foruose (pavadinimų neminėsiu xD)..
Žodžiu visas forumas sudėjus yra galinga jėga ir nežinau ką aš be jūsų daryčiau, juk tai yra nereaaaaaaluuus forumas ;s I love you nu ką daugiau pasakyti? draugiškiausias, fainiausias, nuostabiausias forumas. cat
Atgal į viršų Go down
Damon Hill

Damon Hill


Postai : 847
Mane pūkuoja : 59
Join date : 2011-07-26

Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą EmptyKv. 08 04, 2011 11:16 am

Awwwwwww, mažutee! :D Dėkui :*** Labai stengiamės su visais pasisveikint, skirt dėmesio bekaas žinau koks jausmas kai sėdi "forever alone" , o tie forumai kurių pavadinimų nemini, jau žinau apie kurį šneki :D
Atgal į viršų Go down
https://gentleage.forumlt.com
Sponsored content





Nuomonės apie forumą Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nuomonės apie forumą   Nuomonės apie forumą Empty

Atgal į viršų Go down
 
Nuomonės apie forumą
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» APIE GRUPES

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Gentle Age :: Gentle Age :: Bonjour!-
Pereiti į: